El. paštas: info@gedintiems.lt
 

Pagrindinis

 

Artimieji

 

Mylimi gyvūnai

 

Išgyvenimai

 

Pagalba

 
   
 
 
 

Išgyvenimai

Įdėti naujus duomenis      
 
Čia galite pasidalinti savo išgyvenimais po netekties.

 
 
Jis išėjo kai paklbėjom telefonu po vienos valandos, o aš tikėjau, kad pasveiks, kad grįš įnamus.Tas skauamas ta neviltis kai noris dingti, kai klausi kodėl niekas nesikeičia juk mirė mirė žmogus. Gyvenimas liko iki ir nežinia po.  Rima

Įdėjimo data: 2016-07-05


Rašyti komentarąsandra 2016-07-05
Didelė užuojauta,  aš pati pries 6 savaites palaidojau mamytę, tikrai žinau ka tai reiškia, toks pasaulis kartais negailestingas, jo aplink mus niekas nesupranta kaip sunku širdy, tik mes pačios. Būkite stipri...

Rima 2016-07-18
Jau trys savaitės kaip mirė mano vyras, man taip Jo trūksta, atrodo tiek daug liko nepasakyta neiškalbėta. Paleidžiu Tave būk laisvas savam kely o aš lieku čia. Globok mane, prašau, noriu jaust, kad Tu greta, bet dabar keliauk, aš palauksiu kada Tu galėsi grįžti. Eik eik savo keliu, man taip trūksta Tavęs, bet nieko pakeist negalima.

Laima 2016-07-18
Labai jus suprantu...pati pries menesi palaidojau vyra, skauda vis labiau...laikas kol kas ne mano sajungininkas :(

Rima 2016-07-28
Dieve kaip man skauda jau vienas menuo kaip Tavęs nėra. Noriu ten kur spengianti tyla kur nereali šviesa ir palaima mūsų protu nesuvokiama, ten kur Tu išėjęs amžinybėn. Bandau gyvent, bet taip sunku suvokt, kad Tavęs jau nėra. Žinau,kad mirusieji mums jau nepriklauso.

Atsiliepusio vardas nenurodytas 2016-09-01
Jau du mėnesiai kaip mirė mano vyras, o skausmas ir ilgesys vis stipriau spaudžia širdį. Taip noriu jį susapnuoti, bet jis neateina. Kalbu maldas lyg ir lengviau. Bandau gyvent kad vaikams būtų lengviau, juk ir jie liūdi tėčio o aš turiu savo skausmą iškentėt pati. Dažnai skaitau kitų išgyvenimus ir tada jaučiu kad aš ne viena tokia.