El. paštas: info@gedintiems.lt
 

Pagrindinis

 

Artimieji

 

Mylimi gyvūnai

 

Išgyvenimai

 

Pagalba

 
   
 
 
 

Išgyvenimai

Įdėti naujus duomenis      
 
Čia galite pasidalinti savo išgyvenimais po netekties.

 
 
Prieš 9 mėn. Dievulis pasiėmė mūsų dukrytę. Vis dar netikim. Tai kažkoks nesusipratimas, taip negali ir neturi būti... Vaikai turi laidoti tėvus. Skausmas temdo protą, drasko širdis. Jai buvo 28. Pats jėgų žydėjimas. Mokslai baigti, gyvenimo pagrindas sukurtas. Kodėl taip, kodėl užklupo tokia negailestinga liga? Kodėl? Visa šitą laiką nerandam atsakymo... Turim sūnų. Jis irgi labai gaili sesės. Visi labai pasiilgom. Kiekvieną dieną lankom kapelį, deginam žvakutes, meldžiamės... Tik taip galim jai padėti. Ji mūsų ANGELIUKAS. Kiekvieną sekundę, minutę ir valandą Ji mūsų širdyse ir mintyse ir taip bus visados, nes mes labai ją mylėjom ir mylim.

Įdėjimo data: 2016-06-15


Rašyti komentarąsandra 2016-06-15
Labai užjaučiu jūsų šeimą, pati išgyvenu mamos netekti, dar tik trys savaitės ir pilnai suprantu jusu skausmą, būkite stipri šeima, laikykites visi, tai dievuliukui reikejo jos tikriausiai ir pasišaukė pas save ja. Esu jūsų dukros a.a. amžiaus, baisu...liga nepasirenka nei metų nei lyties nieko....labai užjaučiu:*

Mama 2016-08-25
Dvi datos – dvi laiko stotelės. Bandau skaičiuoti Išėjusiųjų metus – tą dviejų laiko stotelių atkarpą. Ir suprantu, kad jų metai – jų buvimo Žemėje laikas – jau senokai nebekinta. Šiandien mano dukrytės gimtadienis. Jos kapelį gimtadienio proga papuošėm gėlių žiedais, sužibo plevenančių žvakučių liepsnelės – tik mes artimieji švenčiam Jos metų sukaktį. Viešpaties karalystėje metų skaičiavimas mirtingiesiems nėra žinomas.

Mama 2016-10-10
Jau praėjo metai nuo tos dienos kai mūsų Dukrytė tapo Angelėliu ir pakilo į dangaus žydrynę. Jau metai kai visos jo kančios liko praeityje. Dabar jai lengva, lengva ir mes tą suvokiam, bet širdyje tiek skausmo ir jis niekur nedingsta. Ji buvo mūsų šauniausia, mūsų kovotoja ir atidavė visas jėgas tam, kad išliktų čia, su mumis. Bet deja, kažkam ten aukštai ji buvo reikalingesnė. Sako laikas gydo žaizdas, o kiekvienas sunkus išbandymas mus užgrūdina. Netiesa. Laikas bėga, o mintyse ji vis dažniau ir dažniau sugrįžta. Ji gimė, gyveno ir kovojo ir buvo Mūsų, buvo ypatinga ir mylima. Kiekvieną sekundę, minutę ir valandą ji manų širdyse ir mintyse ir taip bus visados.