El. paštas: info@gedintiems.lt
 

Pagrindinis

 

Artimieji

 

Mylimi gyvūnai

 

Išgyvenimai

 

Pagalba

 
   
 
 
 

Išgyvenimai

Įdėti naujus duomenis      
 
Čia galite pasidalinti savo išgyvenimais po netekties.

 
 
Rytoj lygiai savaitė kaip mano mamytė išėjo anapilin, pasirinkusi savižudybę, labai ja mylejau ir myliu.  Jauna 50 m. moteris, kuri buvo priklausoma nuo alkoholio...paskutinį vakarą susipykome, nes ji gėrė, o as būdavau labai pries jos gėrimą, kad ji geria (nes sirgo depresija, cukralige), bijojau, kad kas nenutiktu...susikivircijom per žinutes - parašė: ir gerai daugiau nebepamatysi-nekreipiau i tai demesio (ne pirma kart ji taip grasino...ir ka kita vakara ja radom nusižudžiusia....ir radom rašteli- SANDRA TU PASIEKEI SAVO, kad tau nesisektu, palaidokit mane juodais rubais pas mama. Myliu mama....zinokit,  niekada jaii blogo nenorejau,  padejau jai, aisku, susipykdavom kai ji tik gerdavo (bijojau jos netekt). Ta paskutini vakara ji dar buvo pas buvusi drauga, norejo su juo taikytis,  bet jis nesitaike, tai dar tai ja tikriausia paveike.. Ant alkoholio užgerusi vaistu,  kaip jai kas pasirode,  nezinau...bet kodel ji norejo priverst mane jaustis kalta už jos mirtį? Ir labai pikta ji mirė (bent jau man atrode toks jos veidas....Myliu ja labai bet nesuprantu kodėl. ..

Įdėjimo data: 2016-06-03


Rašyti komentarąEva 2016-06-04
Didžiausios stiprybės jums, aš jūs puikiai suprantu, nes pati netekau savo mamytės prieš 3 mėnesius irgi save kaltinau dėl jos mirties, jūs nekalta dėl jos mirties,  ja paveikė liga ir jos lūpomis kalbėjo liga. Didžiausios stiprybės jums, sako laikas gydo žaizdas.

sandra 2016-06-04
Aš ir dievuliuko prašau vis jai ramybės ir viska atleidziu jai, bet ar ji man viska atleido....myliu ja kodel ji taip iskaudino mane

Dalia 2016-06-08
Labai daug melskitės už mamą..tai, kad ji prieš mirtį jums linkėjo blogo yra labai negerai jos sielai. Melskitės už ją, užpirkite mišias. O malda yra visagalė. Jūsų mamytei buvo labai blogai psichologiškai, todėl ir elgėsi taip, kaip elgėsi, tačiau reikia pasitikėti Dievu ir tikėti, kad Jis jūsų mamai suteiks ramybę.

sandra 2016-06-09
Dabar gyvensiu su viltim kažkada su ja susitikti, ir pasakyti kaip man skauda.....tepadeda dievuliukas jai. Šiandien jau lygiai dvi savaitės, laikas bėga, o aš dar negaliu patikėti kad jau nebepamatysiu jos.... S

Zita 2016-06-23
Būkit stipri, laikykitės ir melskitės už ją. Gal jai bus lengviau. Nežinau ar tikit, bet visada pradedi tikėt, kai kažkas nutinka. Ar žinot tokį dalyką kaip Amžinosios mišios. Jos kainuoja 40 Eur. Meldžiamasi už mirusiuosius ir gyvus 3 kartus per dieną visą laiką. Jas galima užpirkti Erfurto g. 3, Vilniuje. Mes užpirkome už savo dukrytę, tikėdami, kad jai bus lengviau. Nors ji gal ir taip Angeliukas.

Netekusi 2016-07-20
Tokiu paciu budu mamos netekau pries dvejus metus. Sunkus šis kelias - gedulo po savižudybės, labai sunkus. Ir sunkiausia visai ne jo pradzioje, o po kurio laiko, kai skausmas išvargina sielą ir kūną, atrodo kraujas venomis nebeteka. Ir niekas aplinkui tos savijautos nesupranta. Aplinka tikisi, kad būsi tokia, kaip visada. Jeigu norite, melskitės už mamą, o aš pasimelsiu už Jus, kad stiprybės iškęsti duotų: rėkti, klykti, verkti, kalbėti, tylėti kad tik kažkaip to mažą trupinėlį tą savijautą kažkur išbarstyti, kad tik lengvėtų. Rūpinkitės savimi, nes jūs to verta! Nieko bloga nepadarėte, ir nieko blogo nelinkėjote, ne jūs nuskriaudėte mamą, o ji pati save.

sandra 2016-08-10
Laikas lekia nepastebimai..jau 10 savaiciu ryt kai nebeturiu jos, o širdy...sunku be galo...atsirado somatiniai skausmai, atrodo jauciuosi pavargusi pastoviai..užeina taip nuo širdies paverkiu, pagerėja..nemato niekas kaip sunku man kaip bent geriau jaustis nezinau..o taip noriu...