El. paštas: info@gedintiems.lt
 

Pagrindinis

 

Artimieji

 

Mylimi gyvūnai

 

Išgyvenimai

 

Pagalba

 
   
 
 
 

Išgyvenimai

Įdėti naujus duomenis      
 
Čia galite pasidalinti savo išgyvenimais po netekties.

 
 
Liudvikai. Mažasis angelėli, neteko tavęs nei priglausti, nei pamyluoti. Taip gelia širdį, o protas vis nesuvokia, kodėl taip nutiko. Už ką tokia bausmė? Ir vėl ta rykštė man skaudžiai kanda. Nepašykštėta gyvenimo išbandymų. O dabar palūžau. Sunku ir draugui, jis taip laukė sūnaus. O mano mažasis sūnus sesės, bet sulaukėm tik angelėlio danguje, mažos spindinčios žvaigždelės. Kaip pranęšti vaikui žinią, juk jis su tokiu nekantrumu laukė vaikelio. Meldžiuosi Dievui, kad sustiprintų mūsų šeimą ir apsaugotų nuo negandų.

Įdėjimo data: 2016-04-09


Rašyti komentarąViltė 2016-04-15
Mažasis angelėlis....Jūsų Liudvikui tiesiog neteko gyventi šioje žemėje... Už ką, niekas jums neatsakys, o gal paklauskit - kodėl? Gyvenimo išbandymų mes gauname visi, patikėkit, taip kenčiančių yra tiek daug, tarp jų ir aš. Parašėte, kad sunku jūsų draugui, jei esate nesusituokę, gal reikia santuokos sakramento, gal ši skaudi netektis paskatins jus kitiems atradimams...Jūsų Liudvikas danguje.... maldoje esu su jumis, tiesiog pasitikėkit Dievo valia...

nenoriu 2016-07-23
Kas rasete apie Liudvika, jei galite atsiliepkite mums, nes musu skausmas ziaurus - mes suzinojome siaubinga naujiena, kad musu kudikis dar kuris yra pas drauge isciose, turi edvardso sindroma.  Tai yra nesuderinama su kudikio isgyvenimu, taip pasake medikai Santariskesa, ir jis tik gimes mirs.  Nezinome kaip elgtis, skausmas nenusakomas, neuzpykite ir neisizeskite, tik noriu suzinoti kaip jus elgetes? ir kas ziauriausia, kad drauge tures dar du menesius ji isnesioti ir gimdyti. Is jusu zodziu "Liudvikai, Mažasis angelėli, neteko tavęs nei priglausti, nei pamyluoti",  supratau kad netekote kudikio. Su visa Jums pagarba nenoriu prisistatyti mes dar soke kuri bandom suprasti. Is anksto aciu Jums.

Jurate 2016-09-23
Pries 2 savaites pagimdziau negyva suneli. Jauciuosi taip pat... Uz ka, kodel taip lemta?