El. paštas: info@gedintiems.lt
 

Pagrindinis

 

Artimieji

 

Mylimi gyvūnai

 

Išgyvenimai

 

Pagalba

 
   
 
 
 

Išgyvenimai

Įdėti naujus duomenis      
 
Čia galite pasidalinti savo išgyvenimais po netekties.

 
 
SVEIKI, Nežinau kaip išsakytį širdgėla kuri manę slegia, nes netekau pačio artimiausio žmogučio savo mamytės, likau viena kaip pirštas, ji mirė staiga, miegodama, sako krešulys, dabar save kaltinu, kad gal galėjau padėti jai, o nepadėjau, labai sunku nes tik savaitė kai mirė.

Įdėjimo data: 2016-03-07


Rašyti komentarąAtsiliepusio vardas nenurodytas 2016-03-07
Stiprybes Jums as taip pat staiga netekau Tevelio 6 savaites... sunku begalo sunku labai Jus suprantu... as dziaugiuos kai mane aplanko jis ir taip kiekviena diena jauciu ji salia...

V. 2016-03-17
Pirmiausia nekaltinkit savęs, jūs negalėjot jai padėti. Tokia buvo Dievo valia. Jūsų Mamytė yra Ten, ji jus stebi ir visada jums padės, žinokit tai. Bendraukit su ja, melskitės už ją, taip bus lengviau ir jums, ir jai. Mūsų brangiausi žmonės neišeina, jie visada su mumis, kitu pavidalu, ne kūno, o sielos. Tai labai svarbu. Būkit stipri dėl jos, tas skausmas nepraeis dar labai ilgai, bet padarykit jų šviesų, su gražiais prisiminimais. Gyvenkit jais. Patikėkit, jūsų Mamytė nori, kad būtumėt laiminga ir jai papsakotumėt, kaip gyvenat, kaip jums sekasi.. Apkabinu.

Dukra 2016-03-17
Labai ačiū už palaikymą, žinau kad negalėjau jai padėti ir kad reikia gyventi toliau, bet labai sunku susitaikytį.