El. paštas: info@gedintiems.lt
 

Pagrindinis

 

Artimieji

 

Mylimi gyvūnai

 

Išgyvenimai

 

Pagalba

 
   
 
 
 

Išgyvenimai

Įdėti naujus duomenis      
 
Čia galite pasidalinti savo išgyvenimais po netekties.

 
 
2014-04-28. Ši diena pati baisiausia mūsų gyvenime, netekome paties brangiausio žmogaus - Mamos. Ji sunkiai sirgo, bet matydami kaip Ji trokšta gyventi ir su dideliu optimizmu buvo, mes taip pat negalėjome pasiduoti. Sunku, labai sunku buvo kada kiekvieną dieną ją matydavai vis silpnesnę, bet negalėdavome verkti prie Jos, rodyti emocijų, nes Jai tik sunkiau, kai mato vaikų ašaras. Žinojom, kad sunkiai serga, bet vis vylėmės, jog viskas bus gerai ir Ji pasveiks. Atsiguldama naktį miegoti verkdavau vien pagalvodama, kad gali ateiti tokia baisi diena. Gyvenimas išslydo iš po kojų, nes tai buvo pats nuostabiausias žmogus žemėje. Ji savo gerumą dalino visiems, Jos begalinė širdis suteikdavo kiekvienam laimės... Tik deja, gyvenimas ir mirtis negailestingi, dažnai pasiimdami, tų kurių reikia mums labiausiai.. Ir joks laikas neužgydys skausmo žaizdų, tiks kartkartėm leis apie tai negalvoti.. Pasiilgstam Jos, pasiilgstam Jos būdo. Pasiilgstam Jos juoko, kaip Ji sukiojasi virtuvėje, pasiilgstam Jos švelnaus balso. Mylim Ją. Turėjom pačią geriausia Mamą. Jei 40 metų buvo..

Įdėjimo data: 2015-01-17


Rašyti komentarąViltė 2015-01-19
Begaliniai pagarbus laiškas Mamai. Jį perskaičiusi pagalvojau, kad esate labai laimingi, kad turėjote tokią nuostabią mamą. Man jau vien žodis Mama asocijuojasi su gerumu ir meile. Žinote, kol turime mamas tol galime jaustis vaikais, nepriklausomai kiek mums metų. Atsimenu buvau apie 40 metų, mama glostė man ranką ir sakė - mažyte tu mano...., ir man buvo taip juokinga, kad mane vadina mažyte, bet dabar žinau, kad vaikai visada mums yra maži, nors ir gerokai mus praaugę. O kas gali būti nuostabiau už mamos prisilietimą, apkabinimą, galiausiai skaniai paruoštą vakarienę....netekę mamos tiesiog jaučiamės nesaugūs, nemokam be jos tvarkyti savo gyvenimų, švęsti švenčių....Begaliniai skaudu, kad mama išėjo labai jauna, bet čia jau ne mūsų valioje.... tiesiog turim mokintis gyventi be savo mylimųjų, bet su jais mūsų širdyse ir gyvenimuose. Jei galite palydėkit mamą malda...

R 2017-06-08
Mano mamytė mirė 2017-04-27, skaudžiau nieko gyvenime nebuvo ir nebus, nežinom kaip su tuo susitaikyti. Tikriausiai ir nesusitaikysim.