El. paštas: info@gedintiems.lt
 

Pagrindinis

 

Artimieji

 

Mylimi gyvūnai

 

Išgyvenimai

 

Pagalba

 
   
 
 
 

Išgyvenimai

Įdėti naujus duomenis      
 
Čia galite pasidalinti savo išgyvenimais po netekties.

 
 
Vilte, aciu kad esate....

Įdėjimo data: 2015-01-17


Rašyti komentarąMama 2015-01-20
Stebiuosi, Vilte, jumis, jūsų stiprybe, gerumu, pasiaukojimu, meile. Tikiu, kad žodžiai, kuriais bandote nors kiek palengvinti visų dėl artimųjų netekties kenčiančių širdis, randa atgarsį, teikia paguodą ir stiprybę. Ne kartą gilinantis į jūsų mintis, man riedėjo ašaros. Esu mama, netekusi sūnaus. Tik to paties likimo žmonės gali suprasti vienas kitą ir paguosti. Te dievas suteikia jums stiprybės, sveikatos, ramybės, vilties. Linkiu, kad tolesniame gyvenimo kelyje jus ir jūsų artimuosius aplenktų skausmas ir netektys. Tikrai, ačiū, kad esate...

Viltė 2015-01-22
Miela Mama, labai jums ačiū už tokius šiltus palinkėjimus. Rašydama jums tuo pačiu drąsinu ir save, drąsinu gyvenimui, drąsinu vilčiai ir tikėjimui, kad mūsų vaikai yra....tiesiog kitur..., drąsinu jus ir save kitam gyvenimui, kitokiam gyvenimui... Kai netekau sūnaus tetroškau pasikalbėti su mama netekusia savo vaiko, man atrodė, kad tik ji gali mane suprasti ir paguosti, galiausiai norėjau tiesiog pabuvimo su tokia pačia, kaip aš...ir štai atradau visas jus....jūs mane ir stprinate..., o aš tiesiog meldžiuosi už mus visas čia rašančias ir už išėjusius mūsų mylimuosius ....tikiu, kad jie pas Dievą, tikiu Dievo meile ir gailestingumu, kitaip kokia prasmė gyventi....

Netobulas Angelas 2015-04-11
Ir aš noriu prisidėti prie padėkos. Paskaičiau jūsų istoriją, Vilte. Jums taip pat sunku, tačiau randate švelnų žodį paguosti ir kitą. Dėkoju, kad esate, kad meldžiatės už mūsų mylimus žmones. Nes aš to nesugebu. O vaidinti, kad meldžiuosi nenoriu. Bandau savais žodžiais, bet labiau išeina pokalbis su mano mylimuoju, nei malda Dievui. Negaliu.

Atsiliepusio vardas nenurodytas 2015-04-15
Vilte, o kaip galima privačiai pabendrauti su jumis, ar dar su kuo nors iš čia esančių? Ne visada norisi, kad visi visi skaitytų mano mintis.

Viltė 2015-04-27
Tik šiandiena perskaičiau jūsų žinutę. Jei norėtumėte bendrauti el. paštu su manimi, parašykit į info@gedintiems.lt ir paprašykit mano el. pašto, mielai parašysiu.

Netobulas Angelas 2015-05-29
Miela, Vilte. Administracijai sunku iš gausybės atrinkti el. adresus, tad reiktų, kad ir Jūs parašytumėte į gedintiems@info.lt, jog sutinkate apsimainyti el. adresais. Lauksiu. P.S. Sistemoje buvo klaidų, negalėjau anksčiau parašyti.