El. paštas: info@gedintiems.lt
 

Pagrindinis

 

Artimieji

 

Mylimi gyvūnai

 

Išgyvenimai

 

Pagalba

 
   
 
 
 

Išgyvenimai

Įdėti naujus duomenis      
 
Čia galite pasidalinti savo išgyvenimais po netekties.

 
 
Sveiki. Patarkite, kaip padėti žmogui, kurio aštuoniolikmetis sūnus pats pasitraukė iš gyvenimo? Jį drasko begalinis skausmas. Rašėte, kad kai kuriems labai padėjo knyga "Sielvartas po savižudybės". Kur gauti tą knygą?... Ačiū.

Įdėjimo data: 2014-10-12


Rašyti komentarąAira 2014-10-13
Šią knygą gausite bibliotekoje.

Vis dar laukiu 2014-10-13
Mano dukra taip pat pati išėjo iš gyvenimo devyniolikos metų prieš metus. Skausmas dabar toks pat aštrus, kaip ir tada. Kalbėkite su sūnaus artimuoju apie jį, nebijokite jo ašarų. Aš visada norėjau ir tebenoriu kalbėti apie dukrą ir tą įvykį. Ir neslopinkit jo emocijų-mes turim teisę gedėti ir sielvartauti, ir mums tai yra neatsiejama, būtina. Kaltės našta lydi ne tik mus, bet ir tuos tėvus, kurių vaikai pasaulį paliko dėl ligos ar nelaimingo atsitikimo- gal galėjo labiau rūpintis, gal ko nesužiūrėjo.

Irena 2014-10-14
Sveiki, aš 23-ejų metų sūnaus netekau prieš penkerius metus. Ir, patikėkit, nėra tos dienos, kad nepamąstyčiau apie Jį. Tik, ačiū Dievui, skausmas ne toks geliantis... Skaičiau rusų kalba apie kaltės jausmą, netekus artimojo. Bandysiu apibūdinti. Mes dažnai kaltiname save, kad nesugebėjome išsaugoti savo brangaus artimojo. Tačiau, ar kas gali numatyti apsaugos būdus? Verta būti įsitikinusiam, kad jeigu tik Dievui nenaudinga, nors ir visas pasaulis atskubėtų į pagalbą - vis tiek viskas būtų veltui... Prisiminkite, ar nebuvo Jūsų artimasis, dabar jau mirusysis, ligos patale ar pavojuje ir Dievas jį išsaugojo, nors iš Jūsų pusės galbūt buvo dar mažiau pastangų išsaugoti jį, nei kiek stengėtės tada, kai Jo netekote... Taigi, nežinau, ar šie žodžiai, Jus mielosios, nors šiek tiek nuramins. Išlikite stiprios, o laikas gydo... Būkite palaimintos.

Viltė 2014-10-14
Aš šią knygą turiu, jei nerasite bibliotekoje galėsiu atsiųsti paskaityti. Rekomenduoju paskaityti ir V. Albisetti knygą "Atsigręžk į save", tai knyga kaip išgyventi kančią, man asmeniškai ji geresnė už "Sielvartas po savižudybės". Stiprybės jums

VILTE 2014-10-15
Dar yra tokia knyga" Trobele". Nepamenu autoriaus, bet bibliotekose yra, ji tinka ypac toms, kurios tiki Dievu.

Atsiliepusio vardas nenurodytas 2014-10-31
Galiu jums padeti, patarti paguosti. As isgyvenau ta pati. Parasykit, jei reikalinga pagalba. As atsiliepsiu.

Viltė 2014-11-15
Galvoju, kad paguodos mus reikia visiems, jei galite paguoskit

Rasa 2015-02-16
Labas Vilte, rašėte kad turite knyga sielvartas po savižudybės. Gal galetumet paskolinti?

Viltė 2015-04-27
Labai atsiprašau, tik šiandiena perskaičiau jūsų prašymą paskolinti knygą, galėčiau jums atsiųsti, paprašykit mano kontaktų info@gedintiems.lt

Viltė 2015-04-28
Tikrai galiu duoti paskaityti. Paprašykit info@gedintiems.lt mano el. pašto ir parašykit adresą, būtinai atsiųsiu

Dukra 2015-09-13
Kadangi po artimojo savizudybes nera jegu ir noro deti kokias nors pastangas, o deja, bet knygas tokia tematika nera labai lengva rasti (bent man taip nebuvo), o vienintelis dalykas, ka dar kazkiek pajegiau veikti pirmus menesius po mamos pasitraukimo is gyvenimo, buvo skaitymas - knyga 'Sielvartas po savizudybes' radau Mickeviciaus bibliotekoje Vilniuje. Pagalba kurios norejosi ir tebesinorii - atviri pokalbiai ir atidumas, isiklausymas i gedinciojo norus, taip pat pagalba buitiniuose dalykuose, nes net sumustini susitepti pasidaro sudetinga... Jau nekalbant apie pokalbius su svetimais kazka bandant suorganizuoti, isspresti koki klausima.

v 2016-02-03
nesvarbu kaip zmogus isejo is sio gyvenimo anksciau ar veliau jo siela nueis pas dieva