El. paštas: info@gedintiems.lt
 

Pagrindinis

 

Artimieji

 

Mylimi gyvūnai

 

Išgyvenimai

 

Pagalba

 
   
 
 
 

Išgyvenimai

Įdėti naujus duomenis      
 
Čia galite pasidalinti savo išgyvenimais po netekties.

 
 
Beveik pries 3 sav. palaidojau savo mylima mamyte....Iki siol negaliu patiketi kad tai realybe! Atrodo kaip sapnas, atsikelsiu ryte ir viskas bus kaip pries menesi. Negyvenu, o paprasciausiai egzistuoju. Toks sielvartas viduje atrodo sirdis tuoj plys is skausmo ir nevilties. Gyvenimo prasmes nebera.....SUSIVOKTI NEIMANOOMA.

Įdėjimo data: 2013-12-04


Rašyti komentarąalda 2013-12-08
Mano mamytė mirė prieš pusę metų, bet ir dabar širdis, kaip mėšlungio traukoma.

whilmania 2014-01-23
Palaidojau savo mamuka pries 5 men. pradzioj buvo vis neigimas, atrodo prabusiu ryte ir sulauksiu jos skambucio. Dabar esu tokioj stadijoj, kad ieskau kaltu ir, aisku, pirma kaltinu save , kad gal but per mazai del jos padariau, per mazai tikejau ir kovojau. Mama mire po 6 men po vezio diagnozes.

Jūratė 2014-03-15
Užuojauta. Mano mamytė mirė prieš keturias dienas. Suprantu ir galiu tik pasakyti, skausmą reikės pergyventi, kam ir pati dabar save ruošiu. Noriu tik pasakyti, kaip iš tikro gali pajusti, kad širdį plėšo. Labai užjaučiu visus, kurie neteko artimųjų.

Netekusi mamos 2014-08-27
Beveik pries 6 menesius netekau mamos...zinau ka reiskia neigti savo mintis, kad kapas prie kurio stovi yra jos...zinau ka reiskia matyti ja kiekvienoje mamoje, suvoti kad tu viena siam pasaulyje likai, bandyti suprasti kad ji nebegrys, nors nesugebeti net jos telefono numerio istrinti...