El. paštas: info@gedintiems.lt
 

Pagrindinis

 

Artimieji

 

Mylimi gyvūnai

 

Išgyvenimai

 

Pagalba

 
   
 
 
 

Išgyvenimai

Įdėti naujus duomenis      
 
Čia galite pasidalinti savo išgyvenimais po netekties.

 
 
Kaip noriu sugrįžti į laiką, kai dar mama buvo šalia. Kodėl aš jai tada nesakiau, kaip ją myliu? Kodėl taip dažnai su ja pykausi? Kodėl? esu 14 metų, mamos netekau vasario 11 dieną, prieš 9 dienas. Buvo tokia graži diena, bet jau tada mama gulėjo savaitę ligoninėje dėl gripo komplikacijų, abipusės pneumonijos. Ir tada 12:07 paskambino mano sesei ir pasakė, kad 12 val. mirė mūsų mama. Kai tėtis su sese grįžo verkdami, viską supratau. Tai man buvo didžiulis smūgis. Mama man buvo pats brangiausias žmogus. Kaip aš jos pasiilgau! Nei vieną minutę negaliu apie ją negalvoti. Kaip man reikės gyventi toliau?

Įdėjimo data: 2013-02-20


Rašyti komentarąKrizių įveikimo centro psichologai 2013-02-20
Nuoširdžiai užjaučiame Tave dėl mamos netekties. Iš tiesų, pačio brangiausio žmogaus mirtį sunku ištverti, sunku net pripažinti, kad jo nebėra bei prisitaikyti prie pokyčių kasdienybėje. Nuo skaudžios netekties praėjo vos kelios dienos ir suprantama, kad išgyveni liūdesį, nerimą dėl ateities ir ilgesį. Svarbu kylančius jausmus ir skausmą išgyventi, išgedėti, o tai nėra lengva ir reikalauja laiko. Linkime nelikti vienai su savo sielvartu ir pasidalinti skaudžiais išgyvenimais. Krizių įveikimo centro psichologai yra pasiruošę Tave išklausyti ir paremti šią sunkią gyvenimo akimirką. Kviečiu atvykti į mūsų centrą arba mums paskambinti (www.krizesiveikimas.lt).

mama 2013-02-20
Miela mergaite, labai tave uzjauciu, noreciau apkabinti ir susildyti tavo kenciancia sirdele, tikiu, kad yra aplink tave daug zmoniu, kurie palengvins tau tavo sunkias dienas. Noriu tau tvirtai pasakyti, kaip, pati esu mama, kad nekaltink saves, kad kada nors pykaisi su mama, ar nepaklausei, nes visi, kad ir labai mylintys vienas kita zmones, kada nors susipyksta. O mamos VISADA labai myli savo vaikus ir visada atleidzia VISKA savo vaikams. Linkiu, tau miela mergaite laikytis savo seimos, kalbetis su jais, dalintis savo skausmu, ilgesiu ir bus visiems po trupuciuka lengviau.

MAMA 2013-03-03
as esu mama, palaidojus savo brangia dukryte...Su mielu noru apsikeisciau vietomis su tavo mama, nes as nenoriu gyventi. Noriu guleti salia savo mergytes..As suprantu tavo skausma, net nezinau kaip tave paguosti, nes mano sirdis lygiai taip pat kraujuoja. Noreciau stipriai tave apkabinti..