Čia galite pasidalinti savo išgyvenimais po netekties.
Prieš pusę metų nuo vėžio mirė mamytė, o prieš keias dienas mano šuniukas žuvo. Nežinau, kaip išgyventi visą šį skausmą. Po mamos netekties šuniukas mane palaikė, buvo namų šiluma. O dabar namai visai tušti be jų abiejų..