El. paštas: info@gedintiems.lt
 

Pagrindinis

 

Artimieji

 

Mylimi gyvūnai

 

Išgyvenimai

 

Pagalba

 
   
 
 
 

Išgyvenimai

Įdėti naujus duomenis      
 
Čia galite pasidalinti savo išgyvenimais po netekties.

 
 
Dangus, kurio niekada nepamiršiu... Mama mamyte, praradau tave....vis dar matau kaip tiesi i mane rankas, kad tau padėčiau, bet aš tau nepadėjau...stengiausi labai, bet viskas veltui. Jaučiuosi kalta, kad palikau tave ligoninėj...gal namuose būtum ilgiau pabuvusi su manimi...gal tau būtų buvę geriau. Dabar likau viena su skausmu krūtinėje...negaliu, mamyte, gyventi be tavęs...negaliu. Atrodo nieko įdomaus pasaulyje nebeliko...tik prisiminimai apie tave! Nebegaliu tau parašyti, paskambinti, apkabinti ir pabučiuoti...nebegaliu nieko! Kam tada aš?

Įdėjimo data: 2020-09-12


Rašyti komentarąAiste 2020-09-15
Užuojauta...Prieš 5 mėn netekau tėvelio. Nebeturiu dalelės savęs... Pati turiu vaikų, bet kol turėjau tėvelį, turėjau saugumą jausmą, kuris lydėjo mane nuo pat vaikystės.....mano tėvelis. Mirė staiga, netikėtai. Sunkiai sekasi susitaikyti su skaudžia realybe...bet toks tas gyvenimas. Vaikai turi laidoti savo tėvus. Nieko amžino nėra. Mirties nesuplanuosi. Viliuosi tik vieno, kad kai ateis mano valanda iškeliauti ten, mane pasitiks mano brangūs iškeliavę anapilin žmonės...Labai labai ilgiuosi tėvelio. Gyvenimas, po bet kokių pokyčių keičiasi. keičiasi mūsų dienotvarkės, įpročiai...tada priprantam prie naujos tvarkos ir vėl kas nors nutinka. Toks gyvenimas. Branginkime kiekvieną akimirką su savo mylimais žmonėmis.

Evita 2020-09-27

Sveiki, laikykitės, žinau kaip sunku netekus mamos, nes su tokiomis panašiomis mintimis gyvenu jau puspenktų metų, o lengviau nėra, deja, negali pamiršti savų artimųjų, jie yra ir bus mūsų angelai sargai kurie mus globoja iš aukštai.As 2020-09-28

Užjaučiu ir jus labai labai...dabar ir aš suprantu šį skausmą...jis neišgydomas...