El. paštas: info@gedintiems.lt
 

Pagrindinis

 

Artimieji

 

Mylimi gyvūnai

 

Išgyvenimai

 

Pagalba

 
   
 
 
 

Išgyvenimai

Įdėti naujus duomenis      
 
Čia galite pasidalinti savo išgyvenimais po netekties.

 
 
MAMA, man labai reikia tavęs, nemoku be tavęs gyventi...Baisi liga išplėšė tave iš manęs, maniau buvau susitaikiusi su neišvengiamybe, meldžiau, kad baigtųsi tavo kančios...Taip sunkiai išėjai...,gal jautei, kad meluoju sau, žinojai, kad be tavęs nesugebėsiu gyventi.Tik skausmas mūsų namuose... Vaikštau po tuščius kambarius ieškodama tavęs ir negaliu nieko daryti. Kokia ilga ir sunki buvo tavo liga, bet tie prisiminimai dingsta, likai manyje ta pati, protinga, išsilavinusi, inteligentiška, graži, gerbiama...ir man labai tavęs reikia...

Įdėjimo data: 2020-02-18


Rašyti komentarąTomas 2020-03-23
Sveika. Man tai nutiko prieš 20 metų. Tik padariau klaidą, o reikėjo išgedėti tam tikrą laiką, melstis už ją ir paleisti ją. To nepadariau, net žinodamas. Malda mirusiam yra didžiausia dovana. Tačiau tada man taip neatrodė. Nugrimzdau į gilią depresiją, o tada į kilpą. Viskas galėjo baigtis dar viena netektimi ir taip mažoje šeimoje. Tad brangioji, neskubinkite reikalų, jei nenorite, nepulkite tvarkyti jos daiktų, subręsite viskam, konkretaus laiko veiksmams nėra, svarbu su kuo nors bendrauti, kai užbanguoja nuotaika eikite į miestą, į gamtą, pasistenkite pamatyti vangiai bundančią gamtą. Išgirskite paukščius. Tik neužsidarykite... Sėkmės ir stiprybės jums.

dukra 2020-03-28
Labai ačiū, jums Tomai, bandau gyventi, bet kaip ir jus, puola depresija ☹️, svarstymai, kur nuvažiuoti, dažniausiai veda į kapines,...Ten mintimis kalbuosi su mama ir atrodo gaunu atsakymus. Žinau, reikia labai pasistengti, jau supratau, kad ne vienintelė esu tokioje būsenoje... Nuoširdžiai jums, dėkoju, kad parašėte, jūsų žinutė, man "vaistas".

MONIKA 2020-04-17
Labas, stiprybes tau... pries kelis menesius netekau mamos pati. Suprantu kaip jautiesi, gal nori tiesiog pasikalbeti?

Gabriele 2020-04-29
Ačiū, labai, brangieji, kad rašote, tai man labai svarbu. Monika, kartais, kai iš tiesų,"užbanguoja", tikrai norisi pasikalbėti, su kažkuo, kas žinotų tą jausmą :(.Galvoju, kokiu būdu galėtumėm pabendrauti? Dukra

Tomas 2020-04-03
Sveika. Nereikia man dėkoti. Esate puiki dukra savo mamai. Labai širdį suspaudė jūsų sielvartas. Po kurio laiko, kai apsidairysite, pamatysite, kad esate labai reikalinga aplinkiniams. Vardan mylimos mamos ir vardan artimųjų laikykitės.

Evita 2020-04-02
Sveiki, visu pirma nuoširdi užuojauta. Žinau ką jūs jaučiate nes pati ta patį išgyvenau prieš 4 metus. Tik mano mamytę pasiglemžė ne liga o staigi mirtis - tiesiog nepabudo ryte. Likau viena, bet žinau kad mane saugo ir saugos iš dangaus mamytė, tikėkite, kad ir jūs turite angelą sargą kuris jus globoja ir globos jus. Laikykitės,  prireiks laiko kol viskas aprims, bet sakoma, laikas gydo žaizdas. Stiprybės jums.

dukra 2020-03-28
Ačiū Tomai, kad parašėte. Jūsų žodžiai gydantys. Sėkmės jums.