El. paštas: info@gedintiems.lt
 

Pagrindinis

 

Artimieji

 

Mylimi gyvūnai

 

Išgyvenimai

 

Pagalba

 
   
 
 
 

Išgyvenimai

Įdėti naujus duomenis      
 
Čia galite pasidalinti savo išgyvenimais po netekties.

 
 
Rugpjūčio 10 d netekau savo mažosios dukrytės jei buvo vos 5 m.  Aš taip jos pasiilgau dieve kaip aš jos pasiilgau. Myliu tave, saule mano pasaulio.

Įdėjimo data: 2019-08-20


Rašyti komentarąmama 2019-08-21
Labai Jus užjaučiu. Verkiu dėl Jūsų ir dėl savęs. Žinau, kaip skauda ir tuščia. Ir tas skausmas niekada nesibaigs. Tik, laikui bėgant, jis pasidaro lėtinis, mažiau aštrus. Jau daugiau nei metai, kaip neturiu dukrytės. Visą tą laiką karštligiškai ieškojau kažkokių galimybių atšaukti tą neteisybę. Planavau išeiti pas ją. Artimieji labai daug padėjo, palaikė. Ir iki šiol padeda išgyventi. Ir vaistai. Pradžioje daug vaistų, dabar -kartais. Jums dabar reikia žmogaus, kuris Jus gerai pažįsta ir gali Jumis pasirūpinti. Jūsų dukrytė visada bus šalia, taip, kaip ir mano. Noriu tuo tikėti. Laikykitės.

Jolanta 2019-08-21
As jauciu tik tustuma nesuvokiu kad jos nebera kaip taip gali buti...

mama 2019-08-22
Labai suprantu Jus. Tokį patį skausmą turiu ir aš. Greitai bus keturi metai kai dukrytė paliko mus. Kiekvieną kartą kai pagalvoju apie ją, skausmas suspaudžia širdį, tik gal ašarų kiek mažiau. Gal ir nebus lengviau. Labai reikia artimųjų palaikymo. Pradžioje reikėjo ir vaistų. Dabar - retkarčiais. Gal ir gydytojų pagalba reikalinga? Čia turit spręst pati. Stiprybės Jums. Laikykitės.