El. paštas: info@gedintiems.lt
 

Pagrindinis

 

Artimieji

 

Mylimi gyvūnai

 

Išgyvenimai

 

Pagalba

 
   
 
 
 

Išgyvenimai

Įdėti naujus duomenis      
 
Čia galite pasidalinti savo išgyvenimais po netekties.

 
 
SVEIKI. PATYRIAU DIDZIULE NETEKTI...MIRE SŪNUS, JAU SUAUGES 28 M. SVARBIAUSIA IR SKAUDZIAUSIA TAI, KAD PATS PRIES SAVE PAKELE RANKA...NUSIZUDE ARBA KAZKAS PRIVERTE PASIKARTI KAUNO IZOLIATOROUJE, KURIAME BUVO SULAIKYTAS UZ NESUNKIUS NUSIKALTIMUS.....JUS KLAUSIAT KAIP ISGYVENTI, AS 2 MEN. EJAU IS PROTO, VEZE I PSIHIATRINES, NES NEGALEJAU SU TUO SUSITAIKYT...PRADEJAU GERTI, NAUDOTI TABLETES, KAD NEGALVOCIAU....TACIAU, MIELIEJI, TAI NIEKUR NEDINGS...JO JAU NEBERA IR NIEKADA NEBEPASKAMBINS, NEPASVEIKINS MAMOS D. PROGA, AR SU KITOMIS SVENTEMIS....JAM SUNKU TEN AUKSTYBESE BEKENCIANCIA MAMA, VERKSMA IR LIUDESI. AS ZINAU JIS NORI KAD BUCIAU LINKSMA, MINTIMIS SU JUO KALBECIAU.....TAI LENGVIAU. MELDZIUOSI UZ JI, GAILA IR BEPROTISKAI SUNKU, JOG NEGALEJAI JAM PADET,,,AS TIKIU, JOG TIK GERI PRISIMINIMAI PADEDA VEL PO TRUPUTI GRIZTI I NORMALU GYVENIMA....UZJAUCIU MAMAS, KURIOS NETEKO SAVO VAIKU, NES ZINAU KOKS SKAUSMAS, KARTAIS NEPAKELIAMAS, BET GYVENTI REIKIA DEL KITO SUNAUS..DEL SAVES..

Įdėjimo data: 2019-02-18


Rašyti komentarąmama 2019-02-28
Stiprybės Jums. Laikykitės. Mamų netekusių vaikų, čia daug. Tik gal mirties priežastys skirtingos, bet mamoms skausmas tas pats.... Sunku bus ir labai ilgai. Aš kol kas negaliu susitaikyti, kad neturiu savo vaiko.

Lina 2019-11-07
lABAI LABAI UŽJAUČIU, Artėja metinės kaip netekau savo brangiausio sūnaus, kuriam 29 buvo. Sutrumpintai pasakysiu, taip niekas nepasikeis ar tu mirsi iš sielvarto ar gyvensi toliau, aš gyvenu, net ir be vaistų, toks jausmas kad jis mato ir aš dėl jo turiu stengtis, ir tikrai stengiuos, gyvenimas yra gražus, bet skausmingas, čia gyvenkim, o paskui susitiksim su savo mylimiausiais. Aš pradėjau dar labiau vertinti laiką kuris man duotas, tai daryti nėra lengva, bet manau tai vienintelė gyvenimo išeitis, ir būti visad smarkiai užsiėmus. Stiprybės jums.