El. paštas: info@gedintiems.lt
 

Pagrindinis

 

Artimieji

 

Mylimi gyvūnai

 

Išgyvenimai

 

Pagalba

 
   
 
 
 

Išgyvenimai

Įdėti naujus duomenis      
 
Čia galite pasidalinti savo išgyvenimais po netekties.

 
 
Po mano vyro mirties praėjo metai ir mėnuo. Ilgiuosi jo be proto. Atrodo, praradau dalį savęs ir negaliu atgauti. Reikia vėl atrasti, veikiau susikurti naują save. Naują gyvenimą. Nežinau ar pavyks.

Įdėjimo data: 2018-11-26


Rašyti komentarąLoreta 2019-07-10
Taip, reikia susikurti naują save. Atradau tą mintį ir bandau susivokti savyje. Pradėjo traukti į bažnyčią, vykau į piligriminę kelionę. Tai kažkiek įprasmina netektį ir skausmą. Bet vis vien viską tenka išgyventi pačiai. Kitaip nebus. Bet gal bendraujant su kitais žmonėmis bent kiek lengviau? Tikiuosi. Stiprybės ir ištvermės mums!

2019-02-06
Aš irgi neseniai praradau savo dalelę, labai netikėtai. Pagal datą matau panašus laikas, jeigu įmanoma parašykite man.

Saulutė 2019-01-27
Mano širdies dalis išėjo prieš metus. Žinau, kad jo nėra, kad kitaip nebus, bet tai tik protu suvokiu, o širdis vis dar atsisako priimti šią baisią tiesą. Kiekvieną rytą iš naujo susivokiu, kad esu viena....ir niekas, to nepatyręs, negali suprasti....Stiprybės Jums ir ramybės.

G. 2019-01-10
Šiandien lygiai trys savaitės kaip netekau savo sužadėtinio. Planavom vestuves ir gražų gyvenimą. Bet per sekundę viskas sugriuvo. Nėra nė akimirkos, kad apie jį negalvočiau. Vis dar atrodo, kad tai kas vyksta nėra tikra...

Regina Bu 2018-12-02
Susitikit su panasaus likimo zmonemis, tik jie jus supras ir bus lengviau isgyventi. As viena is ju, mano netekciai 8 menesiai

Vasara 2019-01-08
Tarytum būčiau rašiusi aš, tik mano laikotarpis - 3 mėn. be jo. Tiesa, reikia sukurti save,  reikia gyventi, bet noro tam nėra.

redzi 2019-08-26
gal noretumete pabendrauti?:(  Netekau vyro, gal rasciau patarimu, paguodos