El. paštas: info@gedintiems.lt
 

Pagrindinis

 

Artimieji

 

Mylimi gyvūnai

 

Išgyvenimai

 

Pagalba

 
   
 
 
 

Išgyvenimai

Įdėti naujus duomenis      
 
Čia galite pasidalinti savo išgyvenimais po netekties.

 
 
Mielos mamos užjaučiu Jus, suprantu Jūsų skausmą, pati gedžiu myrusio vyro. Žinau kaip sunku pakelti netekties skausmą, kaip norisi susilieti su kapo kauburėliu tačiau pakeisti nieko negalima. Kiekvienas žmogus ateidamas į šį pasaulį atsineša savo likimą,o ir dievas duoda tokį kryžių kurį galime pakelti. Aš ilgai pykau ant dievo kad pasiėmė mano vyrą, bet ten danguje taip pat reikia gerų žmonių. Sunku vėl melstis, bet malda o ne ašaros gali padėti mūsų mylimiems. Tikiu kad išėje į anapilį mato mus ir jiems sunku, matyti verkiančias savo mamas. Stiprybės ir sveikatos visiems gedintiems savo artimujų.

Įdėjimo data: 2018-11-23


Rašyti komentarąAsas 2019-07-02
Ir as budama 37 metu palaidojau vyra, liko du mazi berniukai, be galo sunku ir paciai ir vaikams, tai prilygsta pragarui o ne gyvenimui. Kazkas baisaus toks jausmas, kad negyvenu, o kaip robotas bandai isgyventi be tikslo, be laimes, be meiles.

Kalta 2018-11-26
Ačiū. Užjaučiu Jus. Ir Jums stiprybės ir sveikatos.

Mama 2018-11-27
Sako, kad ir ten reikia gerų žmonių, bet kaip ištverti tą skausmą kai atima tavo brangiausią žmogų, jauną, pilną idėjų, pilną minčių ir svajonių. Nežinai ką daryt ir kaip su tuo susitaikyt. Jau trys metai kai praėjo, o skausmas nemažėja. Visa laimė, kad turiu darbą, tai dar ten kažkiek lengviau. Užsidirbi ir negalvoji. Nekalbi apie tai, o jei pradedi kalbėt, pasipila iš akių ašaros. Taip sunku, taip sunku, ir neaišku ar kada palengvės. Labai gerai suprantu visus netekusius artimųjų. Daugiau nieko... Man ir užuojautos nepadeda, tik dar sunkiau. Kažkaip laikykitės.