El. paštas: info@gedintiems.lt
 

Pagrindinis

 

Artimieji

 

Mylimi gyvūnai

 

Išgyvenimai

 

Pagalba

 
   
 
 
 

Išgyvenimai

Įdėti naujus duomenis      
 
Čia galite pasidalinti savo išgyvenimais po netekties.

 
 
Šiandien būtų Tavo 26-asis gimtadienis. Brangus mano sūnau, atiduočiau likusį gyvenimą už tai, kad nors vienintelį kartą galėčiau Tave apkabinti, priglausti, tiesiog pamatyti. Septyni metai praėjo nuo tos dienos, kai Tavo angelas nusprendė Tavęs nebesaugoti, o likimas atsiuntė mirtį. Septyni metai, bet mano širdis vis dar plyšta iš skausmo... Septyni metai, kai širdyje gyvena neviltis ir liūdesys. Šitie jausmai lydės visą likusį gyvenimą. Kad Tu žinotum, kaip pasiilgau Tavo šypsenos, balso, akučių spindesio. Atiduočiau gyvybę nedvejodama, jei tik Tave galėčiau sugrąžinti į gyvenimą. Jaučiu kaltę ir gėlą, kad nesugebėjau Tavęs išsaugoti. Jaučiu kaltę, kad per mažai su Tavimi juokdavausi, kad kartais būdavau pikta ar nepatenkinta. Širdyje saugau tas trapias, šiltas akimirkas, kuriose mes kartu..apsikabinę, besijuokiantys, laimingi. Atleisk, sūnau, kad vietoj gimtadienio šventės, vietoj nuostabių svajonių, kurias svajojai, vietoj jaunatviškų norų ir planų liko tik žemės kauburėlis ir degančios žvakės. Akis temdo ašaros, skauda sielą ir širdį. Šita juoda neviltis kaip šešėlis lydi mane...Tik kažkur širdies kertelėje plazda nedrąsus tikėjimas – gal susitiksime kitoje šviesoje. Nes niekada nesusitaikysiu su MINTIMI, kad buvai vertas negrįžtamai išnykti tamsoje,kurioje nėra NIEKO. Tada gyvenimas taptų beprasmis. Tik žinau viena –Tu gyveni mano mintyse ir širdyje. Amžinai gyvensi, Edvinai...

Įdėjimo data: 2017-12-22


Rašyti komentarąAtsiliepusio vardas nenurodytas 2017-12-20
Suprantu ši skausmą ir didžiulį sielvartą. Dukrytės netekau prieš 2 metus. Mieloji, noriu, kad žinotumėt, kad užjaučiu Jus labai ir kartu išgyvenu netektį. Stiprybės Jums ir visiems netekusiems artimųjų.

Olga 2018-01-01
Didelė užuojauta Jums.

jana 2018-04-03
Mano sunus isejo sia diena kai Tu idejai sia zinute. Suprantu, dalinuosi skausmu, pavasaris.. ,,.. Manes jus ieskosit ..nerasit, velu jau, mielieji, velu, lietaus lasais as atskrisiu, spindesiu zieduos obelu..  Mieloji priimkit uzuojauta stiprybes mums netekus paties brangiausiojo.