El. paštas: info@gedintiems.lt
 

Pagrindinis

 

Artimieji

 

Mylimi gyvūnai

 

Išgyvenimai

 

Pagalba

 
   
 
 
 

Išgyvenimai

Įdėti naujus duomenis      
 
Čia galite pasidalinti savo išgyvenimais po netekties.

 
 
Visi metai vien praradimu metai: pradzioje persileidimas, pries 7 dienas zuvo mano vyras, girti ereliai uzbaige pozityvaus, mylincio zmogaus gyvenima. Laukiuosi 8 men. turim be pilve gyvenancio zmogucio dar 4,5metu berniuka. Du sunus liko be nuostabaus tecio, ne neabejoju. Atrodo kazkur plaukiu, laiko praejo dar nedaug, bet tikiu dar ilgai taip jausiuosi. Norisi dingt, pabegt,isnykt, issiraut sirdi ir atminti. Skauda taip kad atrodo jog tuoj isprotesi. Negali pasiduoti nes yra du sunus, bet kaip?Kaip rasti prasme gyvenime, kad vaikai matytu laiminga gyvenima salia? Mes tokiu planu turejom, taip norejom pilnos seimos. Isejo zmogus tik 35 m., o as likau be silumos tik 31 m., nezinau kada susitaikysiu, turbut nie ka da.

Įdėjimo data: 2017-07-23


Rašyti komentarąEva 2017-07-24
Didžiausia užuojauta stiprybės jums.

Margarita 2017-09-05
Užjaučiu jus. Laikykitės, Stiprybės jums. Melsiuos už jus. Bus skaudu dar ilgai, bet laikas kažkiek užgydys viską po truputį.

Dalia 2017-10-23
Suprantu Jūsų skausmą tik kaip paguosti nežinau. Žinau tik, kad skaudės dar ilgai, bet Jūs judėsit į priekį ir kasdien rasit naujų iššūkių ir naujų tikslų kovoti ir kovosit iki paskutinio ir rasit tą tikslą dėl ko kovojot. Visa tai įvyks, tik iki tol reikės šiek tiek pakeliauti ir pakentėti...