El. paštas: info@gedintiems.lt
 

Pagrindinis

 

Artimieji

 

Mylimi gyvūnai

 

Išgyvenimai

 

Pagalba

 
   
 
 
 

Išgyvenimai

Įdėti naujus duomenis      
 
Čia galite pasidalinti savo išgyvenimais po netekties.

 
 
Prieš tris dienas palaidojau sūnų, jam buvo tik 33 metai. Dar praėjo tik kelios dienos...skausmas krūtinėje. Bijau, kad tas skausmas nesibaigs niekada.

Įdėjimo data: 2016-12-07


Rašyti komentarąAtsiliepusio vardas nenurodytas 2016-12-09
Būkit stipri. Nežinau ar kas gali užjausti. Pati prieš metus netekau dukrytės. Jai buvo 28 metai. Didžiulis skausmas. Nežinau ar kada nors jis sumažės. Melskitės už jį. Laikykitės. Labai gerai suprantu Jus.

Irena 2016-12-09
Skausmas aprims, bet jis nesibaigs. Nerandu paguodos žodžių kurie palengvintų Jūsų skausmą. Man labai suprantamas šis skausmas,l yg kas širdį išplėšė iš krūtinės, lyg akmeniu prispaudė, ilgesys, mintys, prisiminimai...Aš nebeturiu savo 31metų sūnaus jau 1 metai ir 4mėnesiai. Skausmas šiek tiek aprimo, bet nepaleidžia. Ašaros kiekvieną dieną. Lankykit dažnai kapelį, uždekit kas kart žvakutę, kalbėkit su juo...Jūs ne viena aš su Jumis ir mūsų čia daug. Dalinuosi su Jumis šiuo skausmu.

Dalia 2016-12-19
Skausmas aprims. Pamatysit.. jis nesibaigs, tačiau taps truputį lengvesnis, ne toks aštrus. Ir ne toks dažnas.

Mama 2016-12-23
2015-06-11 mirė mylima dukrytė, jai buvo 29 metai. Trys metus kovojome su vėžiu ir pralaimėjome... Nežinau kaip kitiems, mano skausmas tik gilėja..., O ilgesys tik didėja... Nežinau kaip ištverti... Protu suvokiu, bet širdimi ne...