El. paštas: info@gedintiems.lt
 

Pagrindinis

 

Artimieji

 

Mylimi gyvūnai

 

Išgyvenimai

 

Pagalba

 
   
 
 
 

Išgyvenimai

Įdėti naujus duomenis      
 
Čia galite pasidalinti savo išgyvenimais po netekties.

 
 
Šį pavasarį netekau mamos. Ji sirgo sunkia liga, bet viskas pradėjo blogėti labai staigiai. Kartais, net nesuprasdavau kas vyksta. Mama užgeso po dvieju savaičių intensyvios priežiūros skyriuje. Nuoširdžiai, maniau, kad laidotuvių dieną mačiau kažkokią iškarpą iš filmo. Netikėjau, kad viskas baigta. Vienąsyk pagavau save galvojant, kad mama pasiėmė atostogų.. Galvojau, kad sugrįš čia kažkokia klaida. Skausmas nežmoniškas, žliumbiau visur, prie visų. Pirmaisiais mėnesiais pratrūkdavau, net važiuojant autobusu, parke, kartais net parduotuvėj susigraudindavau. Visada atsigręždavau, kai vaikai kieme sušukdavo: mama! Dabar galiu vėl gyventi kaip įprastai, bet skausmas nedingo niekur, jis tik pasislėpė :)

Įdėjimo data: 2016-11-06


Rašyti komentarąvaiduke 2016-11-29
Aš irgi netekau mamos...labai liudna be jos, ypac per sventes. Niekada jos nepamirsiu

Eva 2016-12-03
Stiprybės jums, aš jus puikiai suprantu nes pati savo mamytės netekau šių metų vasarį.

akimma 2016-12-28
Stiprybės Jums. Suprantu Jus. Gruodžio 6-ąją užgęso mano mama. Sunku. Guodžia, kad baigėsi jos kančios ir tikėjimas, kad jai TEN gera...

2017-03-31
Praėjusių metų spalį netekau sūnaus, o šiemet sausį - mamos. Užjaučiu Jus iš visos širdies, nes tą skausmą, nenusakomą žodžiais, pati patyriau. Stiprybės JUMS.